Informacje o dostawie

Koszty dostawy i czas realizacji

Koszt dostawy zamówionych mebli pokojowych powyżej wartości 1000 zł na terenie całej Polski wynosi 0 zł  a koszt wysyłki mebli o wartości poniżej 1000 zł wynosi 50 zł. 

Koszt dostawy foteli i krzeseł biurowych o wartości:

do 1000 zł -  kurier - 30 zł

powyżej 1000 zł - gratis

 

Forma dostawy

Zamówione przez Państwa meble dostarczamy profesjonalną firmą wyspecjalizowaną w transporcie mebli lub naszym transportem firmowym a tylko towary, które są bardzo dobrze zabezpieczone do transportu (np. krzesła biurowe) mogą być wysłane firmą kurierską.

Jesteśmy w trakcie wdrażania opcji dostawa z wniesieniem mebli, już w tej chwili podczas dokonywania zakupu w koszyku do niektórych towarów można wybrać taką opcję, jeśli produkt, który Cię interesuję nie ma jeszcze dostępnej tej opcji lub waga mebli przekracza 400 kg prosimy o kontakt, wycenimy koszt takiej dostawy ponieważ prawie wszystkie meble w naszej ofercie mogą być dostarczone i wniesione przez firmę transportową.

O każdej zmianie statusu zamówienia wysyłamy informację w wiadomości e-mail a najpóźniej dzień przed planowanym terminem dostarczenia mebli firma transportowa przyśle SMS na podany numer telefonu oraz na skrzynkę email wiadomość z wyznaczonym dniem i przedziałem godzinowym.

O terminie dostawy klient informowany jest poprzez wiadomość email, w której podana jest data i godzina, należy wybrać "TAK" lub "NIE" i SMS z terminem dostawy, na który należy odpisać "TAK" lub "NIE" w zależności czy podany termin dostawy odpowiada klientowi czy nie (wystarczy odpowiedzieć tylko na SMS lub tylko na email). Jeśli klient wyrazi zgodę to dostawa odbędzie się w podanym terminie jeśli klient nie wyrazi zgody wtedy zostanie wyznaczony nowy termin dostawy.

Kierowca nie wnosi mebli, nie dotyczy opcji wniesienia.

Fakturę za zakupione u nas meble wysyłamy drogą mailową do około tygodnia czasu od momentu dostawy.

W przypadku nie odebrania mebli z bezpłatną dostawą przez klienta w wyznaczonym terminie po uprzednio wyrażonej zgodzie koszt dostawy i powrotu naliczany jest wg. cennika firmy przewozowej (zależny od wagi paczek) oraz potrącany jest z wpłaconej przez klienta kwoty.

 

Czas realizacji

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia a my rozpoczynamy jego realizację i będziesz na bieżąco informowany o postępach zamówienia i zmianie jego statusu.

Gdyby czasem nie pojawiała się od nas wiadomość z potwierdzeniem zamówienia sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce. 

Czas realizacji wyświetlony jest na stronie produktu i zależny jest od dostępności produktów u producenta oraz od harmonogramu wyjazdów firmy transportowej.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl