Informacje o dostawie

Koszty dostawy i czas realizacji

Koszt dostawy zamówionych mebli pokojowych powyżej wartości 500 zł na terenie całej Polski wynosi 0 zł  a koszt wysyłki mebli o wartości poniżej 500 zł wynosi 50 zł. 

Koszt dostawy foteli i krzeseł biurowych o wartości:

do 500 zł - 50 zł lub kurier - 30 zł

powyżej 500 zł - gratis

 

Forma dostawy

Zamówione przez Państwa meble dostarczamy profesjonalną firmą wyspecjalizowaną w transporcie mebli lub naszym transportem firmowym a poniżej wartości 500 zł mogą być wysłane firmą kurierską.

O każdej zmianie statusu wysyłamy informację w wiadomości e-mail a najpóźniej dzień przed planowaną dostawą firma transportowa przyśle wiadomość SMS i na skrzynkę mailową o dostawie.

Kierowca nie wnosi mebli.

Fakturę za zakupione u nas meble wysyłamy drogą mailową do około tygodnia czasu od momentu dostawy.

W przypadku nie odebrania mebli z bezpłatną dostawą przez klienta w wyznaczonym terminie koszt ponownej dostawy naliczany jest wg. cennika firmy przewozowej (zależny od ilości paczek).

Gdy termin dostawy jest już wyznaczony i klient otrzyma informację możliwa jest zmiana ale koszt ponownej dostawy naliczany jest wg. cennika firmy przewozowej (zależny od ilości paczek). Nie ma możliwości wyboru godzin dostawy.

 

Czas realizacji

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia a my rozpoczynamy jego realizację i będziesz na bieżąco informowany o postępach zamówienia i zmianie jego statusu.

Gdyby czasem nie pojawiała się od nas wiadomość z potwierdzeniem zamówienia sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce. 

Czas realizacji wyświetlony jest na stronie produktu i zależny jest od dostępności produktów u producenta oraz od harmonogramu wyjazdów firmy transportowej.

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl